Simona Marjová Mitrová
Simona Marjová Mitrová
24/01/2022
Odporučame 👍s manželom sme veľmi spokojný s komunikaciou, odhodlaním a neskutočnou rýchlosťou vybavovania.. 👍Oceňujeme šikovnosť, ľudskosť a profesionalitu. Ďakujeme veľmi pekne za všetko .
Martin Matisko
Martin Matisko
24/01/2022
Miro je veľmi spoľahlivý a ústretový poradca, vždy ochotný pomôcť. Môžem len odporúčať.
Matej Tomasovsky
Matej Tomasovsky
24/01/2022
S Mirom spolupracujem uz roky. Najviac ocenujem totalne otvoreny ferovy pristup. Vzdy zhodnoti moznosti ktore mam, netlaci ma do ziadnej z nich. Financny svet je pre mna najma o dovere, a Mirovi verim 🙂 vdaka.
tibor gedai
tibor gedai
18/01/2022
profesionálny, ľudský prístup....ochotne pomôže a poradí
Peter Čižmár
Peter Čižmár
14/01/2022
Miro mi s financiami pomáha už viac ako 10 rokov. Úplne zmenil môj pohľad na finančné sprostredkovanie a poradenstvo a má moju plnú dôveru. Je to vzdelaný človek, ktorý na sebe neustále tvrdo pracuje a vie poskytnúť služby najvyššej kvality. Nezáleží mu len na tom, aby klient dostal ten najvýhodnejší produkt/službu, ktorý naozaj potrebuje, ale aj aby tomu plne rozumel. Je to expert na "malé písmenká".
Marek Mikoláš
Marek Mikoláš
16/05/2021
Kontakt na Miroslava sme dostali doporučením od našich priateľov a toto doporučenie bez problémov posúvame ďalej. Spoľahlivý, ústretový, nápomocný. Stručné a výstižné. Ďakujeme a odporúčame 🙂
Giedrius Alksnevicius
Giedrius Alksnevicius
07/04/2020
Great support and flexibility in providing Financial consultation and services. Independent professional advise and customer driven approach. I am very pleased to have opportunity to explore my financial investment plans with Miroslav Dzurovcin and look forward for our cooperation in upcoming years.
Pavol Štovka
Pavol Štovka
16/03/2020
Na Mira som natrafil úplnou náhodou, keď mi vybehla jeho stránka na FB ako reklama a tak som si klikol a videl som tam recenziu na neho od kamoša, o ktorom viem, že by nedrístal do vetra. Ozval som sa tomu kamošovi a jedno krivé slovo mi na Mira nepovedal. Odvtedy začala moja spolupráca s Mirom ako mojím osobným fin. sprostredkovateľom. Je to človek férový, ktorý nehľadí na výšku svojho zisku ale na to, aby jeho zákazník bol maximálne spokojný s produktmi, ktoré mu odporúči, a ktoré jednoznačne nepreplatí. Mirovi ide o to, aby svojím prístupom mal dobré meno u svojích zákazníkov. Odbornosť, férovosť a ochota poradiť je u neho na 1.mieste. Ak by predsa o niečom nevedel, tak sa nehrá na vševeda, povie, že nevie, ale že si to zistí. Takýto férový prístup sa vidí u málokoho. Som rád, že Miro sa stal mojím fin. sprostredkovateľom a všetkými desiatimi na rukách aj nohách ho odporúčam aj Vám.
Ján Kuba
Ján Kuba
06/09/2017
V živote som sa stretol s mnohými finančnými poradcami a doposiaľ na mňa azda všetci pôsobili ako keby ich jediná vízia bol zisk z predaja produktu. Raz keď som naozaj potreboval poradiť v oblasti financií, vyhľadal som Miroslava Dzurovčina nakoľko ho poznám dlhé roky ako dobrého kamaráta a ambiciózneho človeka, ktorého by Randy Gage určite rád zaradil medzi svojich priateľov. Musím priznať, že od môjho prvého sedenia s Mirom až dodnes, ma každé jedno stretnutie naozaj obohatilo. A to nielen vďaka Mirovej odbornosti, ale aj vďaka ľudskému prístupu, aký v dnešnej dobe nájsť u málokoho. U Mira som nikdy nemal pocit, že u mňa chce na prvom sedení vytvoriť potrebu, aby som si ponúkaný produkt chcel kúpiť. On mi proste ukázal cestu a rozhodnutie bolo na mne či ňou kráčať chcem alebo nie. Dal mi možnosť slobodne a bez nátlaku sa rozhodnúť. Napokon každý sme strojcom vlastného šťastia a s Mirovou pomocou mám dnes vlastný byt, zabezpečenie seba a svojich blízkych, vždy čerstvé informácie o dianí na finančnom trhu a čo ma teší najviac, naučil som sa konečne šetriť peniaze. Zato ti Miro patrí moje uznanie a veľká vďaka. Pokračuj v tom, čo robíš, pretože to podľa mňa robíš so srdcom a tým najlepším svedomím.